مکان فعلی :
اخبار :

دیدار با خانواده شهداء مدافع حرم ساکن شهرستان بردسیر
۱۳۹۵/۰۶/۰۷

دیدار با خانواده شهداء مدافع حرم ساکن شهرستان بردسیر

روز یکشنبه هفتم شهریور به مناسبت هفته دولت  با حضور شمس الدینی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ، حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگزان ،عرب پور نماینده محترم سپاه، حجت الاسلام و المسلمین تارم امام جمعه محترم شهرستان بردسیر و دیگر مسئولین استانی از خانواده شهداء مدافع حرم ساکن شهرستان بردسیر دیدار و سرکشی به عمل آمد .
شمس الدینی ضمن تشکر از سردار حسنی سعدی که دلسوزانه پیگیر امور مربوط به خانواده شهداء و ایثارگران استان می باشند از حجت الاسلام تارم امام جمعه شهرستان بردسیر بعنوان پشتوانه مجموعه یاد کرد.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ضمن تقدیر و طلب اجر الهی برای  خانواده شهداء مدافع که در غربت و مهاجرت  هم درد از دست دادن عزیزانشان را می کشند از درگاه خداوند خواستار لیاقت قدم نهادن در راه شهداء و مرگ و آخرت همراه با سعادتمندی گردید.
ایشان اعلام کرد  بحث اداری و تابعیت خانواده شهداء و ایثارگران مدافع حرم در حال پیگیری وانجام می باشد و از مدیر کل محترم بیناد شهید و امور ایثارگران استان درخواست داریم خانواده این افراد را جهت تکمیل پرونده به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی معرف و راهنمایی نمایند.

در این دیدار محمدرضا حسنی سعدی گفت: فرزندان شما جان خودشان را سپر قرار دادند برای اینکه دست بدخواهان به حرم اهل‌بیت نرسد. لذا مقام فرزندان شما مقام بسیار بالایی است.
وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی در ادامه اضافه کرد: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
مدیرکل بنیادشهید در پایان خاطر نشان کرد: خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
در این دیدار که در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بردسیر صورت گرفت ضمن دلجوئی از همسران صبور و والدین معزز شهداء مشکلات و درخواست های این عزیزان  بررسی و هدیه ای به رسم یاد بود به آنها تقدیم گردید.


منبع : اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
بازدید : ۵۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :