مکان فعلی :

اخبار برگزیده:

جام سلامت

این مسابقات با همکاری دفتر فرعی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با حضور 20 تیم فوتسال اتباع افغانستانی دارای مدرک اقامتی معتبر مقیم استان کرمان، از تاریخ 94/07/10 توسط هیات فوتسال شهرستان و در محل سالن فجر  جهت ایجاد شادی ،نشاط و سلامتی اتباع موصوف انجام می پذیرد.

 

 


افتتاحیه مسابقات فوتسال جام سلامت

روز پنجشنبه نهم مهر مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال جام سلامت ویژه اتباع افغانستانی مقیم استان در قالب طرح (خانواده سالم= جامعه سالم)  با حضور نمایندگان اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان ، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان دفتر کرمان و هیئت فوتبال شهرستان با حضور 20 تیم از اتباع موصوف در سالن فجر برگزار گردید.

مراسم با قرائت قرآن و پخش سرود ملی دو کشور ایران و افغانستان شروع شد.

خانم مهدوی معاون دفتر فرعی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان کرمان باقرائت پیام تبریک از سوی سازمان مذکور در برگزاری فعالیت ورزشی برای پناهندگان افغانستانی ابراز امیدواری کردند این فعالیتها در آینده ادامه داشته باشد.

در ادامه خانمها خاوری (بخش بهداشت)، الکوزهی (بخش کودک) و آقای مدنی (بخش خانواده) به نمایندگی از تسهیلگران در رابطه با روند طرحهای مذکور توضیحاتی به ورزشکاران ارائه کردند و از آنها درخواست کردند در اجرای طرح همکاری نمایند.

گروه سرود پناهندگان  مقیم استان اجرای زیبای موسیقی ملی و میهنی کشور افغانستان را به نمایش گذاشتند.

لازم بذکر است این مسابقات در چهار گروه پنج تیمی در روزهای جمعه هر هفته انجام می شوند.
فینال مسابقات فوتسال جام سلامت

 

روز جمعه بیست و هفتم آذر فینال مسابقات فوتسال جام سلامت  بین تیمهای صدر آباد سیرجان و اتحاد فراه در سالن فجر برگزار گردید.

لازم بذکر است این مسابقان با حضور 20 تیم و در 5 گروه 4 تیمی با همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان دفتر کرمان و هیات فوتبال شهرستان در قالب طرح خانواده سالم -جامعه سالم بمدت 11 هفته برگزار گردید که در پایان تیم صدر آباد سیرجان به مقام اول رسید و تیمهای اتحاد فراه ، یاران و ستاره افغان به ترتیب در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲